Землю в ілюмінаторі Тесли та підвищення рівня моря побачили у Львові

29 жовтня 2018
Землю в ілюмінаторі Тесли та підвищення рівня моря побачили у Львові
Львівський центр розробки DataArt підтримав учасників міжнародного Хакатону NASA Space Apps Challenge 2018.

Два дні 11 команд вирішували практичні завдання в одній із шести категорій дослідження космосу та Землі, використовуючи дані та технології NASA (зйомки з супутника, аерофотозйомки, дані, зібрані в рамках NASA Earth Science).

Відзначимо проекти, що нам сподобалися. Команда Brainers візуалізувала дані про танення льодовиків. Учасники розробили прототип глобусу, на якому можна контролювати підвищення рівня моря.

Команда Deveema розробила два невеликих проекти, використовуючи доповнену та віртуальну реальність. У доповненій реальності вони показали модель Землі та місце, де розташована одна з космічних станцій. Другий проект у віртуальній реальності проілюстрував зображення ілюмінатора космонавта Тесли, через який відкривається вигляд на Землю та її орбіту.

Не менш захоплюючим був проект з астрономії. Ще одна команда на основі візуальної мови програмування Scratch розробила гру для учнів 5-6-х класів, за допомогою якої учні можуть дізнаватися про космос.

Члени журі, серед яких була Анна Розова (HR Communications, Global Coordinator), обрали два проекти, які візьмуть участь у фіналі міжнародного відбору. Переможці відбору поїдуть дивитися на запуск ракети.