Як візуалізувати дані за дві хвилини, показали у Херсоні

Як візуалізувати дані за дві хвилини, показали у Херсоні
У херсонському центрі розробки пройшла зустріч IT talk з елементами воркшопу «Як візуалізувати дані за дві хвилини, або Python для аналізу даних».

Павло Кнорр, Senior Python Developer і Teamlead у DataArt Херсон, зробив огляд Python і відповів на головне питання зустрічі — чому ця мова стала №1 в області Data Science. Спікер детально розповів, як працювати з NumPy (бібліотекою для роботи з масивами та матрицями) та Pandas (високорівневою бібліотекою для аналізу даних, побудованою поверх NumPy), на практиці показав, як ефективно використовувати аналіз даних у реальних проектах.

Після доповіді учасники зустрічі продовжили дискусію з доповідачем.

Максим Кириченко: «Для мене тема IT talk була досить новою, і відвідати його я вирішив, тому що мені подобається сам процес написання коду та роботи з ним. Все було настільки круто, що навіть я, новенький у цій сфері, дещо зрозумів. У Павла дуже добре розвинені софт скіли та навички роботи з аудиторією. Загальний масштаб підказує, що інструменти є досить крутими у своїй галузі та must-have для будь-якого пітоніста».

Дивіться запис доповіді Павла.YouTube-канале

Фотографії зустрічі шукайте альбоме