Визначаємо рівень англійської онлайн: добірка швидких безкоштовних тестів

7 січня
Визначаємо рівень англійської онлайн: добірка швидких безкоштовних тестів
Ви знаєте, як визначити свій рівень володіння англійською мовою для резюме? Пройдіть один з онлайн-тестів нашої добірки (або декілька — для більшої впевненості) та перевірте свої знання!

Cambridge English

Факультет англійської мови Кембриджського університету проводить власні тести вже понад сто років, і на сьогодні їх можна назвати найпопулярнішими у світі. Щороку кембриджські тести складають 5,5 мільйонів осіб. На сайті Cambridge English можна визначити, тест якого рівня підійде вам, або наскільки потрібно підтягнути знання, якщо там, де ви хочете працювати або вчитися, до володіння мовою є формальні вимоги.

Тут ви можете пройти онлайн-тест для визначення рівня загальної або бізнес-англійської. Обирайте варіанти відповідей на 25 запитань — і перевіряйте знання граматики та словниковий запас. Наприкінці тесту вам не лише покажуть кількість набраних балів, а й запропонують переглянути правильні відповіді на всі запитання.

Exam English

Цей сайт допомагає самостійно підготуватися до IELTS, TOEFL, Кембриджських та інших популярних тестів з англійської. Для визначення рівня володіння мовою тут пропонують два тести:

Кожен тест триває 10 хвилин. Після проходження ви дізнаєтеся свій рівень володіння англійською та зможете надіслати результати на імейл.

ILS English

Ще один тест для перевірки рівня граматики та словникового запасу — від британської мовної школи ILS English. Тут вам потрібно відповісти на 50 запитань. Відповідно, триватиме цей тест довше, але й результат буде більш точним.

Study.ru

Пошуковик курсів і репетиторів з англійської зібрав у  спеціальному розділі цілих 68 тестів! Від визначення рівня загальної англійської, тестів на знання граматики та словникового запасу на різні тематики (і навіть сленгу кокні!) — до цікавих тестів, які допоможуть визначити, як добре ви знаєте все англомовне. Наприклад, вгадування фільмів за оригінальними назвами, які в нашому прокаті переклали досить дивно, перевірка знань всесвіту Marvel, книг англомовних авторів або символів штатів Америки.

Ми в DataArt перевіряємо рівень розмовної англійської під час пошуку нових колег, оскільки наші розробники часто спілкуються з клієнтами та колегами з різних країн. А вже працюючи разом з нами, мову можна підтягнути на безкоштовних курсах з нашими викладачами.