Учасники Proggy-Buggy Contest можуть претендувати на підвищену стипендію

Учасники Proggy-Buggy Contest можуть претендувати на підвищену стипендію
Олімпіаду Proggy-Buggy Contest, яку щороку проводить DataArt, визнано українськими вишами у категорії «Міжнародні змагання». Тепер переможці та учасники олімпіади отримують додаткові бали в рейтингу студентів та підвищують шанси на здобуття максимальної стипендії.

Минулого року Proggy-Buggy Contest пройшла серед учасників із 16 країн, а цьогоріч — із 26. Тому олімпіада з повним правом вважається міжнародною, а наявність сертифікату переможця або учасника в такому змаганні за фахом нагороджується додатковими балами в університетах. Переможці можуть здобути до 40 балів, а учасники — до 15.

У 2020 році олімпіада вперше прошла в онлайн-форматі серед понад 1000 учасників. У 2021-му ми провели дві олімпіади серед 1938 учасників: офіційні осінні змагання та додатковий Proggy-Buggy Towel Contest 2021 навесні, щоб дати змогу всім бажаючим потренуватися на наших задачах.

Весняний турнір також відбувся онлайн, а осіння олімпіада — у гібридному форматі: усі бажаючі мали розв'язати 13 задач за 42 хвилини в онлайн-режимі, а учасники з Нур-Султану, Алмати та Єревану мали можливість завітати до центрів розробки DataArt та взяти участь офлайн. Подивитися статистику та осінніх переможців 2021 року можна за посиланням.

Загалом за сім років існування Proggy-Buggy Contest ми зібрали близько п’яти тисяч учасників з різних країн світу.

Із тими, хто наступного року братиме участь у Proggy-Buggy Contest вперше, своїми порадами та враженнями від нововведення в українських вишах подідилилися переможць у категорії «Професіонали» (весна 2021) та учасники в категорії «Любителі» (2020 та 2021), студенти Харківського університету радіоелектроніки (ХНУРЕ).

Матвій Асландуков, переможець весняної олімпіади 2021 року в категорії «Професіонали»:

«Участь у Proggy-Buggy Contes додає бали до рейтингу студентів, який формується на початку нового навчального семестру. У ХНУРЕ студенти отримують бали за академічну успішність та участь у інших видах активності за фахом. Наявність сертифікату переможця або учасника Proggy-Buggy Contest додає певну кількість балів, що розраховуються за формулою згідно з наказом університету про стипендіальне призначення.

Учасникам змагань, особливо тим, хто братиме участь уперше, рекомендую звернути більше уваги на задачі, що не мають рішення, а перед олімпіадою переглянути завдання минулих років. А ще обов'язково уважно читати умови, звертати увагу на деталі та поставитися до олімпіади з гумором, адже саме такою її вигадали організатори».

Емілія Воронова та Данило Панасенко, команда KhNURE_Sky_Help_Us, категорія «Любителі», 2020 та 2021:

«Ми брали участь у Proggy-Buggy Contest два роки поспіль. І нехай призові місця не посіли, найголовніше — отримали задоволення. Головною мотивацією для нас була не перемога, а бажання трохи поштурмувати мозок цікавими задачками. Тому й зібрали команду друзів. Про те, що участь у Proggy-Buggy Contest додає додаткові бали до стипендії, довідалися в деканаті університету. Максимальна кількість, яку ми отримували, — 15 балів.

Пам'ятайте, що дуже важливо зібрати команду, в якій буде комфортна атмосфера, всі допомагатимуть один одному та підтримуватимуть без зайвих нервів. Із цим нам пощастило. Усім, хто братиме участь в олімпіаді, хочемо порадити потренуватися на задачах минулих років чи інших тренувальних завданнях, набити руку та прийти з гарним настроєм».

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    31 грудня