У Львові жінки з ІТ шукали кращих себе

У Львові жінки з ІТ шукали кращих себе
DataArt Lviv став партнером зустрічі "Building New Horizon", організованої спільнотою Women Techmakers Lviv. Львівський центр розробки як доповідач представила QA Engineer Діана Пекеліс.

Основна мета зустрічі — мотивувати жінок на самоосвіту та розвиток через надихаючі історії з життя спікерів. Діана Пекеліс, яка три роки тому прийшла у DataArt на практикантську програму, а тепер є Senior QA, виступила з темою «Be Superior to your former self, або Коли ми ростемо над собою».

Діана Пекеліс: «Мені певною мірою вдалось порефлексувати над своїм життям, проаналізувати його і зробити висновки. І, оскільки я захоплююсь психологією, тому трохи заглибилась у теорію саморозвитку та те, яку роль у цьому процесі відіграє самопроектування.

Я розповіла про ці явища через призму власного досвіду. Я дала практичні поради, як, поступово досліджуючи себе і аналізуючи власний досвід, віднайти свою справжню особистість, а не нав’язану суспільством, оточенням чи вихованням. І як потім, створивши проект ідеального «Я», втілювати його в життя, стаючи кращою версією самого себе.

Саме це, на мою думку, і є саморозвиток. Адже, щоб стати кращим за самого себе, спочатку треба зрозуміти, який ти є».

Презентація.