У Львові відбувся воркшоп для фахівців з автоматизованого тестування

 У Львові відбувся воркшоп для фахівців з автоматизованого тестування
У суботу, 20 квітня, у львівському центрі розробок відбувся воркшоп з Selenide та Selenoid для QA-інженерів. Роман Третяк та Володимир Здвіжков знайомили учасників із технологією Selenoid та фреймворком Selenide.

Воркшоп складався із теоретичної та практичної частин. Після завершення навчання кожен присутній отримав готовий, робочий продукт і корисні поради для роботи у майбутньому.

Володимир Здвіжков (Senior QA Automation Engineer):

“Я розповідав слухачам про фреймворк Selenide. Моя доповідь містила і теорію, і практику. В першій частині акцент був поставлений на основні UI-проблеми та їх можливі рішення, до яких, зокрема, належить використання Selenide. Ми порівнювали цей фреймворк із іншими тулзами/бібліотеками, шукали переваги та недоліки у роботі. Після теорії учасники перейшли до практики. Кожен зміг розробити побудований на Java трьохлеєрний фреймворк з трьома автотестами, імплементація яких дозволила команді познайомитись з “фічами” продукту. Тести ми запускали на кількох браузерах (Chrome, Firefox та Safari).

Презентація

Друга частина воркшопу була відведена на вивчення Selenoid.

Роман Третяк (QA Automation Expert):

“Темою моєї доповіді була технологія Selenoid. Я розповів аудиторії про Docker, і ми разом випробували три способи його встановлення. Спочатку команда запускала тести без Docker’у, за допомогою Selenoid та Chrome Driver. Оскільки цей спосіб має ряд негативних аспектів, ми перейшли до більш цікавого, де використовували СM конфігуратор. Учасники з ентузіазмом працювали з відео і логуванням тестів. Третій спосіб, найпопулярніший, був виконаний командою за допомогою Docker Compose. Сподіваюсь мої пояснення допомогли учасникам ближче познайомитися та освоїтися із технологією Selenide, а отримані знання знадобляться для роботи в проектах”.

Презентація

Фото: Flickr