У Львові відбувся QA Talk для автоматизаторів

У Львові відбувся QA Talk для автоматизаторів
16 квітня у Львові відбулась зустріч спільноти Lviv QA Automation Talk для фахівців з автоматизованого тестування.

З доповідями виступили Антон Сирота (QA Automation Expert, DataArt Херсон) та Віталій Ковалюк (QC Automation, SoftServe, Львів). Дискутували щодо питань продуктивного використання часу в автоматизованому тестуванні та створення рішень для автоматизації iOS & Android додатків на базі Appium.

Антон Сирота:

“В своїй доповіді я поділився досвідом мобільної автоматизації. Розказав про проблеми, з якими стикався працюючи на різних проектах, акцентував увагу на їх рішеннях. Обрана мною тема є актуальною, адже мобільні пристрої все частіше використовуються, як для нативних, так і для веб-аплікацій. Ми також розглядали різні підходи до інтеграції мобільної автоматизації в розробку та варіанти прогону тестів. Основні питання аудиторії стосувалися того, як зробити тести більш стабільними. Слухачі цікавилися проблемою нестабільності Appium, оскільки це не найшвидший інструмент”.

Презентація

Віталій Ковалюк:

“Моя доповідь була присвячена побудові процесу автоматизації. Ми поговорили про етапи цього процесу, про нюанси та їх специфіку. Разом з учасниками розглянули must have блоки фреймворку для автоматизації. Також поговорили про окупність тестів та інші важливі метрики. Нами було проаналізовано імплементації рішень, що покращують якість тестування та скорочують час на аналіз результатів прогону автоматизованих тестів в теорії та на практиці. Крім того, я показав POC проект, який продемонстрував можливість використання репортингу, а також сам темплейт написання тестів, що був для цього використаний. Сподіваюсь мої рекомендації та приклади допоможуть учасникам у роботі”.

Презентація

Фото: Flickr