У Львові пройшов Product Management Hackathon

15 липня 2019
У Львові пройшов Product Management Hackathon
Львівський центр розробки DataArt провів Product Management Hackathon, в якому взяли участь 7 команд та 41 учасник. Завданням хакатону стало створення концепту та пітчу продукту.

Перемогу здобула команда CarCareEye з проектом стрімінг-сервісу для СТО. Він допоможе сервісам бути максимально прозорими, а відвідувачам – бачити, що відбувається з їхніми автомобілями.

Друге місце поділили команди Calm за участю розробників DataArt та CarHealth Monitoring.

Команда Calm розробила проект для полегшення планування та організації похорону. Завдяки напівавтомазизованому процесу, клієнти зможуть заповнити форму на сайті, після чого з ними зв'яжеться консультант для узгодження подальших дій.

Проект CarHealth Monitoring передбачає простий спосіб контролю та прогнозування здоров'я автомобіля. Продукт складається з апаратного модуля та частини програмного забезпечення. Апаратний модуль підключатиметься до авто та передаватиме дані в хмарні сервери для аналізу. Після чого програма сповіщатиме користувача про модулі автомобіля, що потребують негайної уваги.

Третю сходинку посіла команда UltraProd з проектом SitPlease. Додаток допоможе користувачам отримувати інформацію про заклади харчування, їхню доступність і наявність вільних місць.

Після 10 годин роботи та оголошення переможців учасники продовжили обговорювати проекти та працювати над помилками на afterparty. Дякуємо всім учасникам, експертам та організаторам!

Фото: Flickr

Відео: