У Львові .NET-розробники зустрілись на IT talk

У Львові .NET-розробники зустрілись на IT talk
Львівський центр розробки провів зустріч IT talk для .NET-розробників.

Тарас Романик, Technical Lead у Conscensia, виступив із темою «Function as a service на Amazon Web Service очима дотнетчика». Тема Serverless/FaaS не є новою для більшості розробників, тому доповідь більше фокусувалася на прикладах застосування та можливих проблемах.

Тарас Романик: «Ми також говорили про не дуже звичну для .NET-розробників хмарну платформу Amazon Web Services. Перше що хотілося донести, що хоча Azure є дуже дружньою для .NET-розробників мовою, AWS є дружнім до всіх мов та технологій. Тому має свої переваги для проектів, які пишуться на різних платформах або потребують специфічних сервісів. Після зустрічі, на афтепаті, ми разом із учасниками розібрали цікавий випадок непростого переходу на Serverless».

Презентація.

Євген Долінський, Solutions Architect у DataArt Lviv, розповів про мікросервіси та те, як у їхній розбудові може допомогти Microsoft Azure:

«Я вперше спробував себе в ролі доповідача на ІТ-івенті, оскільки хотів поділитися своїм досвідом у розробці мікросервісів і розповісти про доступні інструменти. Розповідав про успішні та не дуже проекти зі свого досвіду. Ми говорили про відмінності між монолітною архітектурою та мікросервісами, про їхні плюси та мінуси. Я розповів про основні патерни для побудови мікросервісної архітектури та провів демо з використанням Azure платформи і інструментів».

Презентація.

Фото з зустрічі: flickr.com.

 • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
  18 листопада
 • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
  1 липня
 • Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
  25 червня
 • Україна, Одеса
  25 червня