The English Channels: вісім YouTube-каналів для вивчення англійської

24 серпня 2019
The English Channels: вісім YouTube-каналів для вивчення англійської
Ми попросили наших викладачів англійської скласти список перевірених каналів для тих, хто вивчає мову або хоче освіжити навик сприйняття усного мовлення.
  1. VOA Learning English. Канал Voice of America — “Голос Америки” — представляє світові новини та телевізійні лайфстайл-сюжети. Головна відмінність від програм, орієнтованих на носіїв мови — ведучі та кореспонденти VOA говорять на 33% повільніше, що значно полегшує розуміння. Занурення у поточні новини дозволяє швидко поповнити словниковий запас актуальною лексикою. Канал також має власні навчальні курси та матеріали.
  2. Listen and Read Along. Повністю відповідає назві: слухайте та читайте, стежачи за текстом по виділених словах. Дозволяє поліпшити вимову та інтонування, паралельно звертаючи увагу на структуру речень. Автори каналу пропонують найрізноманітніші тексти — від новин того ж “Голосу Америки” до дитячих пісень.
  3. TOEFL TV. На каналі зібрані найрізноманітніші поради з вивчення англійської та підказки щодо проходження самого Test of English as a Foreign Language.
  4. English with Jennifer. Власниця каналу — ідеальний вчитель для тих, кому потрібно навчитися, наприклад, читати новини. Канал розділений на тематичні плейлісти, які об'єднують добірки нових слів за темами, нюанси граматики та вимови.
  5. Rachel's English. На каналі багато відео, покликаного допомогти освоїти американську вимову. Звуки потрібно повторювати, правильно артикулюючи, тож займатися краще на самоті. Нові відео з'являються щотижня.
  6. EF podEnglish. Багато коротких відео, згрупованих за рівнем володіння мовою. Дуже зручний формат дозволяє займатися у будь-якому місці в будь-який час.
  7. Teacher Phil. Плейлісти на каналі орієнтовані на різні групи студентів: англійська для початківців і просунутих студентів, бізнес-англійська, ідіоми тощо. Окрема група присвячена позбавленню від американського акценту, а загалом вчитель Філ допомагає розібратися, зокрема, й у досить складних лінгвістичних нюансах.
  8. BBC Learning English. Канал BBC може запропонувати багато. Тут навіть є “Сусіди” (The Flatmates) — мильна опера, створена спеціально для вивчення англійської. За її допомогою можна, зокрема, здорово поповнити запас ідіом.