Сервіс CV Duck: понад 3300 поліпшених резюме та розширений список країн

14 грудня 2020
Сервіс CV Duck: понад 3300 поліпшених резюме та розширений список країн

На початку 2019 року DataArt запустив CV Duck — безкоштовний онлайн-сервіс поліпшення резюме для розробників і всіх, хто займається створенням цифрових продуктів. HR-експерти і редактори виправляють помилки та дають усім бажаючим рекомендації, як структурувати текст, описати професійний досвід і навички.

У перший рік CV Duck працював лише на території України та Росії, але у 2020-му ми включили до списку й інші країни, здебільшого з тих, де працюють центри розробки DataArt. Наразі до нього також входять Болгарія, Польща та інші країни Євросоюзу, Вірменія, Грузія, Аргентина, Великобританія та США. Охопити відразу весь світ неможливо через юридичні обмеження, пов'язані з обробкою персональних даних. Але ми сподіваємося розширювати географію CV Duck і надалі.

> 3300 РЕЗЮМЕ

вже перевірено експертами CV Duck

Щоб отримати рекомендації, потрібно просто завантажити власний варіант документа на cvduck.pro. Приблизно за десять днів користувач сервісу отримує відредаговану версію резюме з коментарями рекрутера та редактора. Експерти дають рекомендації щодо змісту (структури, обсягу, формату викладу, наявності важливих даних тощо) та форми: перевіряють стилістику, орфографію і пунктуацію англійською, українською та російською. На відміну від інших сервісів, усі коментарі в CV Duck пишуть реальні фахівці DataArt, а не автоматизована система.

99%

відгуків користувачів CV Duck — позитивні

Задіяні у проекті CV Duck експерти мають великий досвід роботи в HR саме в IT-індустрії. Однак при перевірці резюме вони орієнтуються не лише на власний смак, а й на спеціальний чекліст. Його наші колеги склали в перші шість місяців роботи, щоб зробити підхід до поліпшення CV більш одноманітним і структурованим.

Наші користувачі

Junior 26,22 %
Middle 25,35 %
Senior 19,72 %
Trainee 17 %
Strong Junior 6,89 %
Strong Middle 4,54 %
Expert 0,52 %

Більшість користувачів сервісу — фахівці рівня Junior і Middle, але приблизно ⅕ резюме надіслали володарі кваліфікацій Senior і Expert

Для DataArt сервіс CV Duck, перш за все, є засобом розвитку IT-спільноти, хоча іноді ми пропонуємо користувачам релевантні вакансії, якщо маємо їх на момент звернення. Проте ніяких зобов'язань перед нашою компанією в тих, хто надсилає резюме на CV Duck, бути не може. Для DataArt цей проект важливий не як засіб найму.

Ми не передаємо отриману інформацію третім особам, не переслідуємо дзвінками чи листами, а всі дані обробляємо згідно з місцевими законами.

243 КОРИСТУВАЧІ CV DUCK

проходили співбесіди на вакансії DataArt

Що стосується спеціалізації, CV Duck особливо популярний серед QA-інженерів: на їхню частку припадає 14 % загального числа звернень. 13 % резюме надіслали JavaScript-розробники, 12,5 % — проджект-менеджери, трохи більше за 7 % — Java-розробники.

Сергій, Україна, Graphic User and Interface Designer:

“Щиро дякую за правки і рекомендації. Все наче очевидно, але іноді сам упускаєш деталі з уваги. Чудовий сервіс!”

Поради щодо використання LinkedIn

У квітні та серпні 2020 експерти CV Duck провели серію консультацій з наповнення профілю в LinkedIn для розширення охоплення публікацій і мережі контактів. Далеко не всі IT-фахівці повною мірою освоїли можливості цієї соціальної мережі, зокрема для пошуку нових проектів. Ми вирішили, що більш глибоке знайомство з нею як інструментом презентації власних навичок буде корисним для спільноти і конкретних людей.

“... Anastasia Stetsenko helped and explained what needs to be added and why. She laid out everything on the shelves and gave specific recommendations, which is worth adding... Thanks!”

Загалом ми провели 126 безкоштовних півгодинних консультацій у Skype.