Найкращі матеріали DataArt у червні

11 липня 2019
Найкращі матеріали DataArt у червні
Почому SRE для народу, з чого формується зарплата в аутсорсі та як скласти CV. Розібралися самі та розповідаємо вам.

Внутрішня кухня

Фреймворк DataArt для розробки хмарних додатків доступний на нашому GitHub. Atlas дозволяє забезпечити безперервну інтеграцію та доставку коду з першого дня розробки, допомагає вибрати, розгорнути та налаштувати основні інструменти.

DataArt підтвердив відповідність вимогам ISO 9001. Пройшли серйозну перевірку та отримали офіційне підтвердження з незалежних джерел: система менеджменту якості в нас є налагодженою та задокументованою. Докази.

Без штрафів, KPI та жорсткого графіка. Розповіли онлайн-медіа MC Today, як у нас усе влаштовано. Про віддалену роботу та значення внутрішніх спільнот читайте тут.

DataArt Lviv виповнилось п’ять років. Усім фейсбуком намагалися вгадати, скільки в них в офісі переговорок. Спробуйте і ви відповісти на запитання про офіс: один, два, три, чотири

Експертний контент

Усі доповіді конференції з ML та блокчейну. У травні ми провели IT NonStop Machine Learning and Blockchain у Одесі: 2 потоки, 17 доповідачів із Лондона, Києва, Львова, Харкова, Херсона та Одеси. Відео-огляд конференції та посилання на записи всіх доповідей — тут.

З чого складається зарплата у продукті та аутсорсі. Денис Циплаков, сів написати два–три абзаци, а вийшов масштабний роздум про відмінності між продуктовими та аутсорсінговими компаніями. Читайте на vc.ru.

Почому SRE для народу? Наш головний SRE-експерт Григорій Бурмістров зібрав 10 найчастіших запитань про цю професію у статті на DOU. Та навіть відповів на них.

Сам собі рекрутер. Олександра Туманенко, Senior QA DataArt і експерт з проведення технічних співбесід, розповіла, як відредагувати резюме, щоб регулярно отримувати запрошення на інтерв’ю, на vc.ru.

IТ-музей DataArt

Золоте IТ. У 1978-му в СРСР з’явилась американська ВЕОМ CYBER 170. Її придбали за 5 млн золотом, це більш ніж 5 млн доларів. Про неї та радянські обчислювальні центри — у нашому блозі на Хабрі.

Почали копіювати ще до того, як це стало мейнстрімом. Як на базі наробок ISM створювали радянську операційну систему — у нашому блозі на Хабрі.

Картинки

Три найкрутіші фото червня в інстаграмі, за версією наших підписників – ось ці.

Сонячний Дніпро від Алекса Розанова

May the 4th у Софії від Єлісавети Владової

День відкритих дверей у Любліні від нашого фотографа

 

До зустрічі за місяць. У наступному випуску розповімо, що цікавого публікував DataArt у липні.

DataArt у Facebook, Instagram, Telegram, ВК. Приєднуйтесь!