LvivJS 2018 відкрив осінній сезон конференцій

LvivJS 2018 відкрив осінній сезон конференцій
Львівський центр розробки DataArt підтримав конференцію LvivJS 2018. Захід, що відбувся 1-го вересня, відкрив осінній сезон технічних заходів у Львові, і наші колеги діляться своїми враженнями від нього.

Олександр Будницький (JavaScript-розробник): «Я сприймав LvivJS 2018 частково як можливість дізнатись щось нове у світі JavaScript, частково як новий для себе спосіб поширення та отримання досвіду.

Виступ Асима Хусейна був цікавим з огляду на проблемні питання, з котрими я колись стикався у дослідницькій діяльності та котрі доповідач обійшов у дуже елегантний спосіб.

З виступу Володимира Агафонкіна я отримав практичні поради, корисні при розробці ПЗ.

Було цікаво поспілкуватись зі спікерами та учасниками поза межами сцени, тим більше, географія учасників та спікерів була досить різноманітна (Англія, Португалія, Болгарія, Україна)».

Юлія Прокопчук (.NET та JavaScript-розробник): «Я отримала нові та відновила у пам’яті призабуті знання (були доповіді, котрі ґрунтувались на знаннях, отриманих в університетські роки).

Найцікавішою для мене була доповідь Володимира Агафонкіна "Fast by default: everyday algorithmic thinking for developers". Володя розповів, як він при написанні коду намагається аналізувати та оптимально використовувати існуючий код фреймворків та стандартних бібліотек. Також нагадав, як оцінити складність свого (або чужого) алгоритму.

Мені сподобались всі доповіді, котрі я відвідала, адже основною метою кожної з них було окреслити тему та дати аудиторії поштовх до подальших досліджень».