DataArt відкриває офіс у Вірменії

7 березня 2019
DataArt відкриває офіс у Вірменії
Єреванський DataArt уперше в історії компанії поєднає функції центру розробки та офісу продажу. Офіс зосередиться на просуванні Quality Assurance – тестування програмного забезпечення та контролю якості, а також на розробці, підтримці ПЗ та розвитку бізнесу.

Пошук і підбір персоналу вже розпочався. Очікується, що до кінця року в DataArt Єреван вийдуть на роботу не менш ніж 30 фахівців. Наразі тривають ремонтні роботи, відкриття офісу планують на червень.

Головою офісу став Арсен Багдасарян, який працює в IT понад 20 років. До DataArt він очолював напрямок QA в одному з підрозділів Synopsys Armenia, брав активну участь у формуванні IT-спільноти й культури QA у Вірменії, підготовці молодих фахівців і менторингу стартапів.

Михайло Завілейський, лідер глобального організаційного розвитку DataArt:

“Цікаві підприємливі люди, демократичні перетворення останніх років, курс на зниження податків та надання пільг IT-компаніям і т. ін. — фактори, сприятливі для початку бізнесу. Цей проект, як і багато інших у DataArt, почався з професіонала, на якого можна покластися — Арсена Багдасаряна. А уважне ставлення місцевої влади остаточно переконало нас у правильності ідеї розвитку бізнесу у Вірменії”.