DataArt Odessa відсвяткував 7-річчя

20 листопада 2019
DataArt Odessa відсвяткував 7-річчя
В одеському центрі розробки DataArt відбулася серія подій для різних аудиторій, присвячених сьомому дню народження. Ми ділилися досвідом з розробниками та студентами, бажаючі брали участь у розіграші призів, відповідаючи на запитання про одеський центр і колег на сторінці у Facebook. 

На зустрічі IT talk “Event Sourcing у реальному проекті” розглянули детальніше, що таке Event Sourcing і CQRS, які підводні камені існують, з якими труднощами може зіткнутися команда в реальному проекті.

На DataArt Odessa DevOps, мітапі для DevOps інженерів, Олександр Сніговий (DevOps-engineer, DataArt Kherson) розповів про принципи та основні переваги використання serverless рішень у GCP та AWS. Кирило Семенов (DevOps & Cloud Center of Competence Lead, DataArt Odessa) виступив із презентацією “Business Value of DevOps”, поділився подробицями експертизи DevOps у DataArt, розповів про моделі зрілості DevOps-процесів та тренди.

Під час DataArt Odessa Soft Skills meet up обговорили:

  • “Soft skills у IT. Користь чи шкода?”.
  • • “Управління часом, або Як пережити 65-годинний робочий тиждень”.

Максим Бастіон (Co-head of DataArt's R&D Center, Odessa та Chief Coordinator, Talent Management Program) розповів, чому часто різні люди розуміють зовсім різні речі щодо soft skills, чи можна бути успішним без них і про успішні soft skills у IT. 

Микита Соснов (Senior Golang Developer у DataArt Odessa) торкнувся гігієни праці, пошуку оптимального балансу, допоміг розібратися, що робити в екстремальних умовах.

Відгук учасника Євгенія:

“Мітап дав початок неабиякій дискусії, що ж таке ці soft skills, і як кожен трактує їх для себе. Крім того, було цікаво послухати думку про цінність цих навичок, дізнатися способи їх застосування в контексті різних ролей та професій”.

Завершальною подією став DataArt Odessa Open Day — зустріч для студентів із різних вузів Одеси. Андрій Сильчук (Head of DataArt's Odessa R&D Center), розповів детальніше про компанію, наші цінності та внутрішні процеси. Він поділився загальними трендами в сучасному світі IT та дав безліч корисних порад, як бути актуальним, і як студентам старших курсів потрапити на стажування у компанію. 

Микита Соснов (Senior Golang Developer у DataArt) поділився своєю історією успіху та розповів, як він почав свій шлях в IT.

Анастасія Кравченко (Senior Recruiter у DataArt) розповіла про етапи розгляду кандидатів у компанію, поділилася порадами, як правильно скласти своє CV та на що варто звернути увагу.

Студенти змогли перевірити знання та виграти призи, беручи участь у нашому Skillotron Contest.

Святкування дня народження DataArt Odessa завершилося вечіркою для колег, відкриттям нового спейсу та, звісно, святковим тортом.

DataArt Odessa відкрився в 2012 році, відтоді офіс виріс до 180 колег.

За час існування одеський центр розробки виступив організатором і партнером різноманітних IT-подій, майданчиком для зустрічей IT-спільнот. Ми розвиваємо практикантські програми та лекції для студентів у рамках партнерства з університетами, регулярно проводимо екскурсії для школярів і студентів. Експерти одеського DataArt виступають на міжнародних конференціях, дають інтерв'ю, проводять тренінги та курси.