7 YouTube каналів для вивчення Java

7 YouTube каналів для вивчення Java
Всім-всім-всім, хто кодить на Java або тільки поглядає в бік цієї популярної мови програмування. Підібрали для вас декілька цікавих YouTube-каналів, де ви можете вивчити Java з нуля (кажуть, навіть за 30 хвилин!). Або дізнатися щось нове на більш просунутому рівні.

Всі канали — англійською. Стануть у пригоді тим, хто водночас хоче підтягнути мовні навички та поповнити словниковий запас.

Java Brains

На цьому каналі понад 350 тисяч підписників вивчають Java та JavaScript. Контент розрахований здебільшого на програмістів середнього та просунутого рівнів. Тут можна дізнатися, наприклад, найелегантніші способи вирішення поширених задач. Вибирайте плейліст і покращуйте свої знання.

Derek Banas

Ми вже згадували Дерека Банаса з мільйоном підписників у нашій добірці YouTube-каналів для вивчення програмування. Досвідчений розробник стверджує, що готовий навчити вас основам Java лише за 30 хвилин. Перевіримо? У плейлістах ви знайдете Java Video Tutorial, Java Algorithms і безліч відео про інші мови та технології.

Deegee U

Що таке Docker і мікросервіси? Як створити репозиторій на Github або проект із допомогою Maven? Відповіді та інструкції за цими та іншими темами підготував для вас DJ Spiess. Кожен плейліст — це цілий курс програмування. До речі, якщо тема, що вас цікавить, ще не розкрита на каналі, ви можете відправити автору запит.

Slidenerd

Ще один канал, який ми вже рекомендували раніше. Навчіться думати як розробник, кодити, знаходити та виправляти баги. Зокрема з використанням Java. У цьому вам допоможуть 150 уроків у двох плейлістах: Java Programs and Applet і Java Unleashed.

Caleb Curry

Калеб обожнює викладати програмування та робити складний матеріал простим для розуміння. На його каналі ви знайдете кумедні відеоуроки з різних мов і технологій, зокрема 130 уроків Java у двох плейлістах.

Programming with Mosh

Викладач програмування і засновник онлайн-школи пропонує на своєму каналі зовсім небагато відео з Java, які ви знайдете через пошук. Здебільшого це уроки для новачків тривалістю від однієї до двох із половиною годин. Значить можна присвятити знайомству з Java пару вечорів.

freeCodeCamp.org

Опенсорс-проект залучає досвідчених розробників для створення відеокурсів. Початківцям напевно сподобаються майже десятигодинний Java 8 — Full Tutorial for Beginners і чотиригодинний Intro to Java Programming — Course for Absolute Beginners, які разом зібрали понад 1,5 мільйонів переглядів. Ще трохи відео з Java можна знайти через пошук.