6 додатків, які покращать вашу розмовну англійську

4 вересня 2019
6 додатків, які покращать вашу розмовну англійську
У DataArt інженери часто безпосередньо спілкуються із замовниками, більшість з яких веде бізнес у США або Великобританії.

Тому англійська, зокрема розмовна, для наших фахівців є нагальною потребою. В наших центрах розробки постійно працюють викладачі англійської, але сьогодні ми звертаємо вашу увагу на можливість відшліфувати комунікаційні навички самостійно. Вибрали спеціалізовані додатки для смартфона для смартфона — дивіться, що вам подобається більше, спілкуйтеся та вчіться!

 1. FluentU

  Ця програма та сайт підійдуть тим, хто хоче розширити словниковий запас і прокачати вимову. Дивіться короткі відео англійською на різні теми та виконуйте завдання після перегляду. Всі відео можна дивитися з субтитрами та ставити на паузу, щоб потренуватися правильно вимовляти слова та фрази. FluentU за прикладом YouTube швидко зорієнтується у ваших інтересах і відповідно до них буде пропонувати нові відео для перегляду.

 2. Busuu

  Хочете підвищити рівень володіння англійською всього за 10 хвилин в день? Тоді встановлюйте Busuu та займайтеся щодня. У додатку ви знайдете інтерактивні заняття для розширення словникового запасу та поглиблення знання граматики. А найголовніше — носіїв мови для спілкування та покращення навичок розмовної мови. Прогрес у вивченні англійської вам покажуть у вашому особистому віртуальному саду — виконуючи завдання, ви робитимете його більше та красивіше.

 3. VOA Learning English

  Додаток для тих, хто хоче вивчити американську англійську. В ньому можна дивитися відео, слухати аудіо та читати новини про технології, науку, повсякденне життя, освіту, економіку та на інші актуальні теми. Загалом у додатку понад 2500 відео з субтитрами та понад 7500 текстів з аудіо, а нові матеріали з'являються щодня. Спікери говорять повільно та використовують досить прості слова і фрази. Щоб покращити вимову, просто повторюйте за ними.

 4. Speaking Pal

  Найкращий спосіб поліпшити розмовну англійську це, звісно, спілкування. У додатку Speaking Pal ви матиме змогу спілкуватися з носіями мови в режимі відеочату, попередньо вивчивши нові слова та вирази. Програма розпізнає мову та відразу ж оцінює вимову кожного слова. Крім того, тут можна знайти тести для визначення рівня англійської, сотні відеоуроків і трекер прогресу. Навчання доступне для людей з будь-яким рівнем англійської, від новачків до професіоналів.

 5. Speaklar

  Це додаток для живого спілкування з носіями мови. Просто вкажіть свій рівень володіння англійською мовою та почніть діалог. Про всяк випадок у додатку також є можливість переписуватись у повідомленнях. Реєстрація тут не потребує фото або номера телефону, а спілкування — камери, тож все цілком анонімно. Якщо якийсь співрозмовник вам не сподобається, можете заблокувати його.

 6. English Talk

  Ще один додаток для живого спілкування з носіями мови. Тут ви теж підбираєте співрозмовника за рівнем англійської та спілкуєтеся в аудіочаті. Ті, чий рівень англійської вище середнього, можуть також брати участь у дебатах з кількома користувачами. Єдиний мінус — додаток доступний лише у Google Play для смартфонів на Android.

  Ми в DataArt, щоб прокачати свої знання, займаємося з професійними викладачами двічі на тиждень, а в деяких локаціях ще й влаштовуємо щотижневі Full English Breakfast, де колеги збираються за бранчем і спілкуються англійською.

  Приєднуйтеся до нашої команди та вчіться разом з нами!