5 серіалів про IT. Обирайте британську або американську англійську!

21 листопада 2019
5 серіалів про IT. Обирайте британську або американську англійську!
Ми підготувалися до довгих зимових вечорів і пропонуємо разом пригадати улюблені серіали про колег: програмістів, інженерів, менеджерів і дизайнерів.

Щоб поєднати приємне з корисним, рекомендуємо дивитися їх усі мовою оригіналу. Тренувати аудіювання завжди корисно, а тут можна вибрати ще й акцент — найулюбленіший або найбільш актуальний для вас.

1. IT CROWD

“Комп'ютерників”, що вже стали класикою, можна переглядати нескінченно. Хто скучив за Мосом, Роєм і Джен? Британська вимова ідеально поєднується з британським же гумором — те, що треба, щоб весело провести час і підтягнути мову перед подорожжю до Лондону.

Кілька епізодів, добірки смішних моментів, додаткові випуски та уривки серіалу можна знайти в цьому чудовому плейлисті.

2. MR. ROBOT

Похмурий і захоплюючий “Містер Робот”. У головній ролі — Рамі Малек, не так давно відзначений Оскаром за роль у байопіку Фредді Мерк'юрі “Богемна рапсодія”. До речі, майстерне перевтілення з хакера-соціофоба з дисоціатівним розладом особистості у рок-зірку!

Декілька фактів про серіал:

  1. Рибку головного героя Еліота звати Qwerty.
  2. Для злому комп'ютерів хакери в серіалі використовують Python. А головні герої — Linux.
  3. У назві кожного епізоду є розширення, як у файлу. Наприклад, весь перший сезон серії називалися як відеофайли різних форматів: .mov, .mpeg, .mkv, .avi, .mp4 тощо.
  4. Творців серіалу консультували справжні хакери. Ходять чутки, що не абиякі, а з групи “Anonymous”.

Подивитися всі сезони англійською з субтитрами або без можна тут.

3. SILICON VALLEY

Ще одна чудова комедія для всіх, кому цікаво, як виглядає життя та робота у Кремнієвій долині — від HBO та творця Бівіса і Батхеда Майка Джаджа. Про злети та падіння команди розробників і їхнього стартапу Pied Piper, який навіть має власний сайт.

Один зі сценаристів другого сезону, блогер Ден Лайонс є автором «Секретного щоденника Стіва Джобса». Якийсь час він видавав себе за самого Джобса, а багато хто у це навіть вірив.

Подивитися всі сезони англійською з субтитрами або без можна за посиланням.

4. BLACK MIRROR

За допомогою технологій можна зробити все що завгодно. Вибрати ідеальну пару та навіть підселити свідомість вмираючого, який так хоче жити, у чужій мозок, де обидві особистості житимуть по сусідству. Як скоро настане таке майбутнє? І чи добре це? Спойлер: не дуже.

Кожну серію можна дивитися окремо, англійською — тут. За сюжетом вони не перетинаються і пов'язані лише загальною тематикою.

5. HALT AND CATCH FIRE

“Зупинись і гори” — про історію стрімкого розвитку IT-індустрії в Далласі та Кремнієвій долині в 1980-90-х. Про час зародження всіх сучасних гігантів ринку, коли світові лідери виростали зі стартапів у гаражі. Про спроби створити перший ноутбук. Якщо ще не бачили, рекомендуємо!

Подивитись англійською можна тут.

Приємного перегляду!