5 потрібних книг для проджект-менеджера

4 грудня 2019
5 потрібних книг для проджект-менеджера
Степан Василевський керує IT-проектами вже дев'ять років, займається розробкою продуктів, допомагає налагоджувати Agile-процеси та будувати проектні команди. Ми попросили його вибрати п'ять книг, які варто прочитати всім, хто хотів би розвиватися в напрямку проджект-менеджменту.

Гевін Кеннеді. «Домовитися можна про все»
(Gavin Kennedy. Everything is Negotiable)

Фактично все своє життя з моменту народження ми проводимо в переговорах. Навіть плач немовляти майже завжди є спробою запустити переговорний процес. Ця приблизна цитата з книги Гевіна Кеннеді на 100% застосовна до проектного менеджменту.

Керуючи проектами, ми повинні щодня домовлятися з безліччю людей. Просто тому, що навколо нас ціла команда, кожен член якої має власну думку. Дуже часто ці думки є настільки далекими одна від одної, що конфлікт стає неминучим. Врегулювання розбіжностей на благо проекту вимагає від менеджера проекту неабияких здібностей переговірника.

Книга Гевіна Кеннеді — не підручник з теорії переговорів і не збірка інструкцій, які диктують, що потрібно, що можна та чого не можна робити. Ця жива розповідь часто нагадує художню літературу, вона змушує проживати кожен з описаних епізодів і перевіряє здатності самого читача до переговорів. На початку кожного розділу вам одразу ж пропонують пройти тест на розуміння теми. І повірте, дуже часто ваші власні уявлення виявляться надзвичайно далекими від позиції, істинність якої автор доводить логічно.

Звісно, справжня майстерність парламентера вимагає постійної практики. Однак книга «Домовитися можна про все» дуже точно позначає загальний напрямок, вивчати який можна щодня, починаючи хоч із наступної робочої зустрічі.

Роберт Грін. «Закони людської природи»
(Robert Greene. The Laws of Human Nature)

Управління проектами повністю побудоване на спілкуванні з людьми. Ви можете вивчити стандарти та пристосуватися до процесів. Але побудова ефективних комунікацій є мистецтвом, яке доводиться відточувати роками. Освоїти його можна, лише навчившись розуміти інших людей. Не просто розпізнавати, що вони говорять або пишуть, але помічати, як і чому вони говорять і пишуть саме це. Це і є емоційним інтелектом.

Як і багато інших авторів, Роберт Грін вчить розрізняти почуття інших людей та надавати їм значення. Він пояснює, як їх аналізувати та впливати на них. Крім того, і мабуть, це навіть важливіше, книга Гріна допомагає зрозуміти власний емоційний стан, контролювати його та діяти найбільш раціональним чином.

Однак на відміну від інших книг за темою, «Закони людської природи» глибоко занурюються в аналіз психології, висвітлюючи спільне існування і взаємодію емоційної та раціональної частин свідомості.

Кіт Феррацці. «Ніколи не їжте наодинці»
(Keith Ferrazzi. Never Eat Alone)

Можливо, найкраща робота про побудову стосунків і поглиблення навичок нетворкінгу. Ключовим вмінням для будь-якого менеджера проектів є здатність правильно комунікувати з правильними людьми.

Дуже важливо будувати здорові стосунки на всіх зацікавлених сторонах робочого процесу. Вам потрібна повага команди замовника, адже вони мають довіряти вашим рішенням протягом усього життя проекту. Вам необхідний певний авторитет серед розробників — тоді вони дотримуватимуться ваших вказівок не за примусом, а визнаючи їх дійсно значущими.

«Ніколи не їжте поодинці» дає цікаві поради на кожен день, які дозволять поглибити існуючі та легше створювати нові зв'язки.

Еліяху Голдратт. «Критичний ланцюг»
(Eliyahu M. Goldratt. Critical Chain)

Ця книга присвячена не soft skills, а бізнес-процесам. Зате написана в жанрі бізнес-роману або навіть економічного трилера — її приємно читати та легко зрозуміти.

За допомогою своєї теорії обмежень Голдратт пояснює, як долати ефект пляшкового горла. Автор пропонує доступні менеджерам способи роботи над задачами та проблемами, які завели команду в глухий кут. Таке нерідко трапляється чи не в кожному проекті, особливо коли йдеться про розробку та IT загалом.

Голдратт розробив теорію обмежень для промислових підприємств. Однак вона цілком застосовна до управління проектами практично в будь-якій сфері. Принаймні вона вчить менеджерів мислити гнучко, обходячи вузькі місця за допомогою нестандартних рішень.

Стівен Кові. «Сім звичок надзвичайно ефективних людей»
(Stephen R. Covey. The 7 Habits of Highly Effective People)

Ця книга дає щось на зразок загального списку безлічі навичок, якими повинен володіти хороший проджект-менеджер. Автор методично та структуровано описує та ранжує найважливіші напрямки розвитку, на яких вам, можливо, слід сконцентруватися для підвищення ефективності своєї роботи.

Кові вчить пам'ятати про кінцеву мету та пріоритезувати завдання, мотивує до спільної роботи та розвитку команди, що вас оточує. Коротка й написана живою мовою книга точно налаштовує на отримання нових знань і навичок.