Подорожі

Індустрія онлайн-подорожей – одна з найдинамічніших в IT, тут регулярно з’являються нові проекти та технології, що здатні помітно змінювати ринок.

В DataArt онлайн-подорожі – один із головних напрямків. Ми займаємося практично усім: від підтримки простих сервісів, до співпраці з провідними стартапами. Розроблені DataArt рішення сьогодні допомагають мандрівникам легко забронювати готель на найближчу ніч, а готелю – запропонувати гостеві додаткові послуги або повністю відмовитися від ключів, замінивши їх мобільним додатком. Наші системи використовують туристичні агентства, готелі, транспортні оператори та ресторани.

"Our growing client base depends on Triometric’s analytics platform for their real-time business insight and strong operational performance is key to our ability to deliver on that. By automating monitoring functions we have strengthened the support we give our customers as they track and filter increasingly vast swathes of data. Working with DataArt as a trusted partner on this project meant we had the external expertise we needed to expedite bringing its benefits to our customers, and leave our internal resource free to focus on the fine tuning of our platform and excellent client servicing."

Matthew Goulden

CEO

Експертиза DataArt в індустрії

Booking & Reservation Systems

Booking & Reservation Systems

Ми будуємо платформи бронювання та резервування з нуля. Також займаємося підтримкою існуючих систем клієнтів. Ми маємо досвід роботи в усіх напрямках у галузі онлайн-подорожей: продаж квитків та оренда автомобілів, бронювання готелів та морських круїзів тощо. Ми забезпечуємо роботу систем із різними мовами та валютами, багатоканальний збут, управління запасами, ціноутворенням та прибутками.

GDS Services

GDS Services

Ми чудово розуміємось на сервісах, побудованих на основі глобальних систем бронювання. DataArt створив додатки Sabre Red, за допомогою яких туроператори збільшили продажі через туристичні агентства, бо доступ до їх продуктів через системи агентів став простішим.

Revenue Management

Revenue Management

Ми знаємо, як застосувати останні досягнення IT, щоб збільшити прибуток клієнтів. Ми покращуємо системи управління прибутками, запасами та ціноутворенням для того, щоб клієнти заробляли більше. Для цього наші інженери застосовують технології аналізу Big Data, business intelligence та порівняльного аналізу цін.

Systems Integrations

Systems Integrations

Ми працюємо зі сотнею інтерфейсів програмування додатків та готові допомогти у процесі інтеграції через будь-які API: чи то HTNG/OTA API's, GDS, OTA, CRS, Direct Connect, Expedia, TripAdvisor, чи Google APIs.

Hospitality systems

Hospitality systems

Ми добре знайомі зі системами керування усіма готельними сервісами (PMS, HMS), спа, тенісними кортами та гольф-клубами, замовлення їжі та напоїв, а також основними CRS-системами. Наші рішення допомагають клієнтам забезпечити своїм гостям найкомфортніші умови з моменту бронювання номеру і до самого виїзду з готелю.

Customer Experience Management

Customer Experience Management

Ми забезпечуємо сумісність різних систем керування готелями. Накопичений досвід допомагає нам створювати додатки, які зручні для користувачів. Розроблені нами сервіси доступні туристам на смартфонах та планшетах і вони щоденно роблять подорожі десятків тисяч людей приємнішими.