Медіа та розваги

Розробками DataArt користуються лідери індустрії звукозапису, видавничого бізнесу, спортивної аналітики, комп’ютерних ігор.

Висока конкуренція постійно вимагає від компаній, що працюють у цих галузях, впровадження найбільш сучасних та оригінальних технологічних рішень. Системи, котрі розроблені DataArt, забезпечують безперервний доступ користувачів до музики та відео, оцінюють успішність книг та роботу менеджерів музичних лейблів, допомагають будувати рекламні стратегії, дають можливість аналізувати великі обсяги даних, наприклад результатів спортивних команд чи реакцію користувачів соцмереж на вихід нового кліпу.

Експертиза DataArt в індустрії

Music & Entertainment

Music & Entertainment

Ми впроваджуємо найсучасніші технологічні рішення та допомагаємо зберегти баланс у відносинах між артистами, лейблами, видавцями та комерційними платформами на міжнародному та локальному рівнях. Це має величезне значення у висококонкурентному музичному бізнесі, де технології та поведінка користувачів змінюються дуже швидко.

Publishing & Advertising

Publishing & Advertising

Ми забезпечуємо поширення контенту, взаємодію з аудиторією, облік та автоматизацію найважливіших бізнес-процесів. Це особливо важливо для компаній, котрі займаються електронними виданнями та рекламою, а також переглядають свої бізнес-моделі і адаптуються до епохи нативної та програматик-реклами.

Multimedia streaming

Multimedia streaming

Ми допомагаємо нашим клієнтам здобувати увагу користувачів, на яку претендує все більше гравців, які використовують найновіші додатки та технології поширення інформації.

Sports Analytics

Sports Analytics

Досвід аналізу великих обсягів даних, що ми отримали за роки роботи, допомагає нам об'єктивно оцінювати будь-яку спортивну подію.

Multi-screen

Multi-screen

Ми створюємо рішення, здатні утримувати увагу та максимально залучати користувача до процесу трансляції. Не має значення, чи йдеться про адаптивний контент, чи про мультиекранні додатки, котрі надають детальну інформацію про програми, які транслює Smart TV.

Gaming

Gaming

Ми створюємо якісні користувацькі інтерфейси, а наш досвід інтеграції складних систем дозволяє нам розробляти комплексні алгоритми, котрі засновані на штучному інтелекті. Попри різницю між сучасними та традиційними іграми, запорукою популярності кожної з них залишається правильний вибір логічних та математичних систем, котрі використовуються у їх створенні.