Інтернет речей

Технологія обміну інформацією між машинами активно використовується в системах безпеки, охорони здоров’я, промисловості, енергетики, ЖКГ.

Internet of Things дає можливість автоматизувати багато аспектів життя – вже зараз конструювання такого рішення може коштувати зовсім небагато. Для цього DataArt розробив власну платформу з відкритим кодом DeviceHive, за допомогою якої мережу розумних пристроїв – від кавових машин до промислових термостатів – можна побудувати за дуже короткий термін. У галузі Інтернету речей DataArt не лише реалізує проекти клієнтів, але й займається дослідженнями у власних лабораторіях.

Експертиза DataArt в індустрії

DeviceHive

DeviceHive

Інтернет речей - галузь, в якій не можливо оминути швидкого прототипування. Тому ми розробили власну IoT/M2M-платформу з відкритим початковим кодом, яка дає нам змогу швидко перевіряти на практиці будь-які свіжі ідеї.

Data and Analytics Solutions

Data and Analytics Solutions

Ми змінили підхід до аналізу та візуалізації даних. Від великих та життєво-важливих систем вимагають постійної безвідмовної роботи з урахуванням усієї вхідної інформації, а нині вона надходить у величезних обсягах. DataArt співпрацює з провідними компаніями та спільнотами, що підтримують open source-рішення, а також адаптує їх до потреб клієнтів.

Embedded Systems

Embedded Systems

Ми робимо прототипи, оцінюємо роботу та розвиваємо мікропроцесорні системи керування пристроями, використовуючи найсучасніші інструменти та стандарти.

Travel, Hospitality & IoT

Travel, Hospitality & IoT

Ми будуємо засновані на IoT моделі керування основними механічними системами готелів: кондиціонерами, ліфтами та термостатами, системами опалення, нагрівання води та пожежогасіння.