Медицина

Традиційно консервативній галузі непросто пристосуватися до нових технологій, але саме в медицині відбуваються процеси, що здатні змінити життя кожної людини.

У сучасній медицині інноваційні ідеї народжуються у стартапах, а до масового ринку їх доводять компанії-гіганти – і DataArt спроможний долучатися до роботи на будь-якому етапі. Ми реалізували більше 100 проектів у галузі охорони здоров’я. Серед них і побудова систем обслуговування медичного бізнесу (створення електронних медкарток та контроль роботи лабораторій), і участь в проведенні клінічних досліджень та пошук рішень для телемедицини, а також дистанційної діагностики.

Експертиза DataArt в індустрії

EMR / HER

EMR / HER

Ми створюємо системи електронних медичних карток, що відповідають американському закону про надання звітності та право на медичне страхування (HIPAA), приділяючи основну увагу зручності їх використання та встановлення. Окрім того, ми допомагаємо нашим клієнтам отримати сертифікат програми «Свідомого використання ЕМК».

E-Prescribing

E-Prescribing

Ми інтегруємо власні рішення в галузі електронного оформлення рецептів із системами таких виробників як Surescripts, DrFirst, RxHub, щоб спростити процес призначення ліків та мінімізувати можливість лікарської помилки.

PMS

PMS

У нас великий досвід розробки систем керування клініками. Наші рішення дають змогу автоматизувати найважливіші процеси та підвищити ефективність роботи за найменших витрат.

Patient Portraits

Patient Portraits

Ми створюємо мобільні та веб-додатки, які забезпечують пацієнтам доступ до інформації про стан їхнього здоров'я та дають можливість надсилати запит про подовження рецепту. Наші додатки звільняють лікарів від зайвої роботи та спрощують життя їхнім пацієнтам.

HIE/HIX Solutions

HIE/HIX Solutions

Ми розробляємо платформи для обміну медичною інформацією, які дають можливість акумулювати та поєднувати дані пацієнтів, а також гарантують безпеку їхньої передачі.

Medical Billing Solutions

Medical Billing Solutions

Ми інтегруємо системи наших клієнтів із системами страхових компаній та розробляємо відповідні HIPAA-рішення, які спрощують процес обробки страхових позовів, ведення бухгалтерії та створення звітів.

LIMS

LIMS

Ми пропонуємо кастомізовані системи керування роботою лабораторії, що повністю відповідають вимогам HIPAA. Наші знання та досвід дають можливість врахувати як розмір конкретної лабораторії, так і усі її специфічні потреби.

mHealth Solutions

mHealth Solutions

Ми будуємо додатки для здоров'я та фітнесу на базі iOS та Android, синхронізуємо їх із хмарними сховищами та інтегруємо зі сторонніми API, наприклад, HealthVault, HealthKit.

Integration Services

Integration Services

Ми створюємо додатки, які є простими в налаштуванні та здатні інтегрувати медичні пристрої з комп'ютерами, надаючи широкі можливості для їхнього використання.

Drug Discovery

Drug Discovery

Ми співпрацюємо з фармацевтичними та біотехнологічними компаніями і створюємо спеціалізовані програми для дослідження нових лікарських препаратів та управління лабораторіями.

Clinical Trials

Clinical Trials

Ми допомагаємо контрактно-дослідницьким організаціям, фармацевтичним та біотехнологічним компаніям будувати найсучасніші ІТ-системи, що відповідають вимогам регуляторів. У нас є досвід створення найрізноманітнішого ПЗ - від систем керування клінічними дослідами (CTMS) до електронних щоденників пацієнта (ePRO).

Sales & Marketing

Sales & Marketing

Ми створюємо рішення, які дають можливість фармацевтичним компаніям просувати свої бренди на ринку, який за останні 15 років кардинально змінився: прямий маркетинг та контакт із пацієнтом без посередників замінили спілкування між лікарем та торговим представником.