Фінанси

Розвиток IT-технологій призвів до революційних змін на світових фінансових ринках.

Тенденція до усунення посередників, потреба швидко змінювати застарілі бізнес-моделі та процеси вимагають від фондів, банків, рейтингових агентств та трейдерів постійного оновлення своєї технологічної бази. DataArt працює як із інноваційними проектами, які полегшують життя звичайним людям, так і з найбільшими гравцями, котрі готові переглянути традиційні методи роботи. Загалом уже реалізовано більше 100 проектів у фінансовій галузі та продовжується співпраця з іншими клієнтами у галузі консультацій та виконання конкретних робіт.

"In today’s economy with constantly rising cost pressure, the challenge is to deliver high-quality software in an efficient and flexible manner. As a financial services specialist, DataArt provides zeb with the ability to deliver highly-specialist software solutions, with a team that can expand and contract as the needs arise. This ‘elastic IT’ framework is financially beneficial for the end-client and us – but it only works when you have the right partner that integrates with your team effectively and seamlessly. DataArt excels throughout."

Jürgen Hübner

Technical Director

Експертиза DataArt в індустрії

Data Management

Data Management

Ми займаємося управлінням структурованими та неструктурованими даними, їхньою інтеграцією та зберіганням, створенням систем аналізу даних та систем бізнес-аналітики для самостійного використання, керуванням даними на корпоративному рівні, керуванням довідковими та основними даними, розподілом даних, визначенням їхнього походження та якості.

Trading Solutions

Trading Solutions

Ми створюємо трейдингові системи, котрі працюють із високою швидкістю та продуктивністю. Також вони відповідають вимогам регуляторів, але не вимагають інсталяції. І найголовніше - вони зручні у користуванні.

Business Process Management

Business Process Management

Ми допомагаємо підвищити операційну ефективність та прозорість керування, провести аудит, забезпечити відповідність менеджменту до внутрішніх вимог компанії та зовнішніх регуляторів.

Enterprise Systems Transformation

Enterprise Systems Transformation

Ми займаємося перетворенням внутрішніх корпоративних систем, розрахунком та оптимізацією сукупної вартості володіння, підвищуємо конкурентоспроможність та знижуємо ризики клієнтів.

Banking Digitalization

Banking Digitalization

Ми впроваджуємо в банківську галузь провідні рішення для користувацьких сервісів, мобільного Інтернету, портативних пристроїв, застосовуємо досвід використання електронних валют.