IT talk: Погляд бізнес-аналітика на ведення дискусій

17 березня

середа, 19:30

Безкоштовно
Дискусії зі стейкхолдерами та членами технічних команд є важливою частиною повсякденної роботи бізнес-аналітика.

Поєднуючи теоретичний і практичний підходи, Александар Попов та Іскра Ботчева спробують дати відповіді на найпоширеніші запитання, що хвилюють бізнес-аналітиків, які мають виступати на зустрічах і дискусіях. Як найкраще подати інформацію? Як вплинути на процес ухвалення рішень? Як обговорити вимоги у гнучкій методиці роботи?

Мова виступів і презентацій — англійська.

МИ ОБГОВОРИМО

  • Типи зустрічей і підготовку.
  • Прийоми для мозкового штурму та інтерв'ю.
  • Інструменти для збору інформації.
  • Ухвалення рішень і керування спорами.
  • Думки про Agile.

ДОПОВІДАЧІ

Іскра Ботчева — бізнес-аналітик, DataArt.

Працює у сфері бізнес-аналізу з 2005 року. У 2017 році приєдналась до команди DataArt Bulgaria. Має великий досвід роботи в банківському секторі, зокрема працювала в DSK Bank, UniCredit Bulbank тощо. Спеціалізується на бізнес-процесах у сфері електронної комерції та електронних платежів. Має ступінь бакалавра інформаційних технологій і ступінь магістра електронної комерції Софійського університету.

Александар Попов — бізнес-аналітик, DataArt.

Приєднався до DataArt Bulgaria два роки тому на позицію бізнес-аналітика. До цього мав досвід роботи і у стартапах, і в усталених на ринку компаніях. Цікавиться керуванням новими технологіями, їхнім впровадженням і тим, як вони змінюють компанії та ринки. Після отримання ступеня бакалавра за спеціальністю “Ділове адміністрування та менеджмент” у Європейській вищій школі економіки та менеджменту закінчив магістерську програму з інновацій та підприємництва в університеті Ольборг, Данія.