IT talk: .NET у практиці — відокремлюємо best practices від граблів

29 жовтня

четвер, 19:00

Безкоштовно
DataArt запрошує на IT talk з технології .NET. Розглянемо практичне застосування .NET, мікросервісну архітектуру, налаштування API, впровадження ОКР.

IT talk організовано спільно з краснодарською спільнотою DotNetRu.

СПІКЕРИ ТА ТЕМИ

В'ячеслав Михайлов, Solutions Architect, DataArt: “Як побудувати API?”.

Займається розробкою ПЗ понад 20 років. Працював у різних індустріях: фінанси, інформаційна безпека, подорожі. Починав розробляти на .NET у 2000-му, коли з'явилися перші бета-версії платформи.

У доповіді ми розглянемо існуючі технології та підходи до побудови API. Спробуємо розібратись у ключових перевагах RESTFull API, OData, GraphQL, WebSocket. Поговоримо про обов'язкові функції API професійного рівня: обробку помилок, валідацію, rate limiting, hp/ha, аутентифікацію, авторизацію.

Павло Колмаков, Developer, ONEINC: “Американська історія ОКР”.

Навіщо ти реалізуєш цю фічу? Чому зараз не треба робити рефакторинг? Який тікет пріоритетніший — фікс баги чи інтернал таск?

З цими та багатьма іншими питаннями постійно доводиться розбиратися. Але чим тут допоможе ОКР? Чому його впроваджують великі компанії? Та й узагалі, що це таке і навіщо нам (командам девелоперів) його нав'язують?

Олег Мерінов, Senior Developer, Teamlead, DataArt: “.NET у практиці: відокремлюємо best practices від граблів”.

Понад 10 років працює в IT з різними стеками технологій (.NET, Java/Scala, Python, Assembler/relay logic), працював у різних країнах (Росія, Німеччина, США) провідним інженером, проектним менеджером, архітектором і тімлідом.

Доповідь на 100% заснована на практичному досвіді. Ми розглянемо підходи до роботи у проектах, поширені помилки і проблеми та шукатимемо варіанти виходу з ситуації. Поговоримо про особливості патернів для корпоративних систем, складнощі розгортання мікросервісної архітектури та багато іншого. Спікер спеціалізується на .NET, але всі поради буде цілком можливо застосувати до будь-якої мови, хоч до Java, хоч до Python. Адже всі ми маємо зробити одне й те саме: написати, протестувати, зарелізити та підтримувати.

 

Мова доповідей: російська.

Мови презентацій: англійська, російська.

 • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
  18 листопада
 • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
  1 липня
 • Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
  25 червня
 • Україна, Одеса
  25 червня