Lviv JavaScript Camp

15 листопада

четвер, 19:00

70–200 грн

вул. Смаль-Стоцького, 1 5-й поверх, DataArt Lviv.

DataArt Lviv запрошує JS-розробників на два заходи, присвячені JavaScript. Тренер - Євген Сафронов, JS-розробник в DataArt Kherson. Релігійний фанат JavaScript.

IT talk: «Тонкощі тестування та рефакторинг JavaScript коду»

15 листопада, 19:00 — 20:30

Про що поговоримо: 

Розглянемо основні підходи та методології для тестування UI та Node.js додатків. Також проаналізуємо основні причини, підходи та способи рефакторинга коду. Спробуємо розібратися, чи можна переписати більшу частину проекту, спати спокійно і вкластися в естімейти. Розглянемо основні метрики тестування.

Тестування, як базовий і фундаментальний інструмент для управління якістю вашого проекту. Також поговоримо про те, чи варто проводити рефакторинг коду в проекті, і коли це ліпше робити.

Workshop “TDD in JavaScript”

17 листопада, 10:00 — 18:00

Розробка через тестування╶ популярна та ефективна практика, котра дозволяє поліпшити якість вашого коду і, відповідно, ваших додатків. Ми навчимося/згадаємо/вдосконалимо свої навички використання TDD. На воркшопі будуть розглянуті цікаві практичні завдання, ми навчимося рефакторити і тестувати код без болю.

Під час воркшопу ми поговоримо про:

  • введення в розробку через тестування;
  • базові методології, TDD vs BDD;
  • основні метрики TDD;
  • рефакторинг коду;
  • інструменти для тестування;
  • переваги та недоліки.

Максимальна кількість учасників воркшопу — 15 людей.

Мова доповідей: російська.

Докладчик

Eugene Safronov,  JS-розробник в DataArt Kherson. Релігійний фанат JavaScript. Активний учасник JS-спільноти: доповідач та учасник JS-конференцій, хакатонів і змагань з програмування.