Simplicity Day: Agile Magic

29 лютого

субота, 10:00

4040-4800 грн.

вул. Антоновича, 52
Депо конференц-хол

Simplesense запрошують на п'яту конференцію серії Simplicity Day: Agile Magic.

Подія для всіх, хто цікавиться адаптивними методами розробки сервісів і продуктів, лідерством, розвитком талантів, комунікацій, історіями та кейсами зі світу трансформацій та Agile. Поговоримо про актуальні та складні теми, принципи та підходи простими словами. Обговоримо магію Agile, ефективне лідерство та самоорганізовану команду.

Чи буває в житті так, як пишуть у книгах? Або ці команди є такими ж міфічними, як єдинороги? Приходьте та дізнайтеся самі! Сімнадцять експертів з різноманітним досвідом виступлять з унікальними доповідями та поділяться своїми кейсами і спостереженнями.

СПІКЕРИ

Angel Diaz-Maroto (CEO, AngelDiazMaroto, Professor, La Salle BCN & ESNE), Artem Bykovets (CEO StartIT / Partner, Agile Coach, SimpleSense.), Artur Margonari (Agile Transformation Agent, Wemanity), Roland Flemm (AgiliX partner), Nikalai Alimenkov (Independent Consultant, XP Injection), Artem Ohanesian (Senior Engineering Manager, GlobalLogic), Denis Salnikov (Scrum Master, Finleap Connect), Aleksandr Galkin (CECompetera) та інші.