20 вересня

п'ятниця, 8:30

150–280 USD

Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, конгрес-хол Mercure

Найбільша конференція з тестування та автоматизації, яка пройде вшосте..

У програмі — шість потоків:

  1. Tools & Approaches — секрети тестування веб та мобільних додатків, техніки тестування, кейси та поради.
  2. Management — керування процесами тестування та якістю на проектах, побудова ефективної команди QA-інженерів, навчання і менторство.
  3. Test Automation & TestOps — технічні аспекти автоматизації різних додатків, фреймворки з автоматизації, автоматизація тестування у DevOps середовищі.
  4. Security & Performance — тестування безпеки, продуктивності: підходи, інструменти, процеси.
  5. Innovation — які технології визначатимуть наше майбутнє, та що в них під капотом: Blockchain, AR / VR, IoT, AI / ML та інші.
  6. Career Development — поради та рекомендації щодо кар'єрного зростання, персональної ефективності, мотивації та комунікації.

Два дні повного занурення у професійне оточення, понад 1000 учасників, партнери з подарунками та Afterparty. Серед спікерів – автор книги "High Performance Android Apps", Doug Sillars (Великобританія). Він розповість про тестування продуктивності мобільних додатків та про те, як підвищити продуктивність і тим самим привернути ще більше клієнтів на ваш сайт / мобільний додаток, продемонструє приклади з практики та методи їх розв'язання.

Спікери:

Doug Sillars (Freelance mobile performance expert, Великобританія), Андрій Солнцев (Software Developer, Codeborne, Естонія), В'ячеслав Панкратов (Тренер, Stratoplan.RU, Україна), Анна Чернишова (Test Automation Lead, EPAM, Росія), Андрій Длігач (Засновник CEO, Advanter Group), Микита Сисков (ST Manager, EPAM, Білорусь), Єгор Бугаєнко (CEO, Zerocracy, США), Дмитро Гуменюк (Delivery Manager, EPAM, Білорусь) та інші.