8 листопада

п'ятниця, 8:30

150–280 USD

Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, конгрес-хол Mercure

JS Fest, міжнародна конференція, присвячена всім аспектам розробки на JavaScript, пройде втретє, і збере понад 600 розробників. У програмі — понад 50% доповідей зарубіжних експертів.

Напрями доповідей:

  • Frameworks.
  • JS Backend.
  • Embedded & Mobile.
  • JS Core.
  • Architecture & Design.
  • Optimization & Testing.
  • Blockchain.
  • AI/ML.

Напрями доповідей: Обговоримо архітектуру додатків, сучасні фреймворки (SvelteJS, GatsbyJS, React, Angular та ін.), мобільну розробку (зокрема, на Flutter), AI у JS додатках, тенденції у розробці та те, як відповідати новим вимогам ринку та бути в тренді.

Серед доповідачів — Asim Hussain (Cloud Developer Advocate у Microsoft), який допомагає розробникам з написанням JavaScript додатків на Azure і Microsoft cloud платформах.

Dr. Venkat Subramaniam відвідає Україну вперше. Він є автором і засновником Agile Developer, Inc., творцем agilelearner.com та співавтором декількох технічних книг. Одна з них — "Jolt Productivity 2007" — отримала нагороду Practices of an Agile Developer.

Dr. Venkat Subramaniam відвідає Україну вперше. Він є автором і засновником Agile Developer, Inc., творцем agilelearner.com та співавтором декількох технічних книг. Одна з них — "Jolt Productivity 2007" — отримала нагороду Practices of an Agile Developer. Rowdy Rabouw — веб-розробник з більш ніж 20-річним досвідом роботи з HTML, CSS, JavaScript. Працює фрілансером з 2004 року. Зараз він є провідним розробником проектів JavaScript і NativeScript.

Спікери: 

Venkat Subramaniam (Founder of Agile Developer, Inc, США), Asim Hussain (EMEA Regional Lead for Developer Relations, Великобританія), Rowdy Rabouw (Web developer with over 20 years’ experience in HTML, CSS, JavaScript and PHP, Нідерланди), David Mosher (Software Developer, Test Double, Канада), Maciej Treder (Senior Software Development Engineer, Польща), Glenn Reyes (Front-end Engineer, Австрія), Eyal Eizenberg (Team Leader, Ізраїль) та інші.