IT talk Kharkiv: gRPC і Cypress

5 лютого

середа, 19:00

100 грн

Харків,
Вул. Благовіщенська, 1
2-й поверх, Fabrika Space (Червоний зал)

Запрошуємо відвідати IT talk Kharkiv: gRPC і Cypress. JavaScript розробники DataArt розкажуть про фреймоворк gRPC та особливості тестування з Cypress.

Про gRPC розповість Сергій Педич (JavaScript Developer, DataArt) у своїй доповіді “gRPC — високопродуктивний сучасний RPC з відкритим вихідним кодом”.

gRPC — фреймворк, який може працювати в будь-якому середовищі. Він може ефективно поєднувати сервіси всередині та між центрами обробки даних за допомогою підтримки, що підключається, для балансування навантаження, трасування, перевірки працездатності та аутентифікації.

Кирило Соколов (JavaScript Developer, DataArt) виступить з доповіддю “Cypress: швидке, просте та надійне тестування” і розповість про e2e-тестування та основні проблеми, з якими стикаються розробники.

СПІКЕРИ

Сергій Педич — інженер-програміст із 6-річним досвідом розробки ПЗ у Dataart. Полюбляє відкривати нові тенденції в технологіях і ділитися результатами з іншими.

Кирило Соколов — розробник у DataArt, експерт із JavaScript, CSS, angular evangelist. У роботі прагне до чистого коду та сучасних методів розробки, має великий досвід в ООП, функціональному та реактивному програмуванні.

Реєстрація обов'язкова, кількість місць обмежена. Повернення квитків можливе до 4 лютого включно.