Юлія Завілейська

Юлія Завілейська

Лондон

Cтарший віце-президент, інтегровані комунікації

Біографія

Юлія Завілейська очолює міжнародну команду HRM, яка всередині DataArt відповідає за просування та позиціонування компанії на глобальному ринку праці, освіту і онбордінг, рекрутинг і HR. Юлія брала участь у відкритті більшості з 11 центрів розробки компанії в 6 країнах.

Проекти та ініціативи HRM у DataArt отримували галузеве визнання в Україні, Росії, Польщі, Болгарії та Аргентині. Компанія регулярно входить у топ рейтингів кращих роботодавців, отримує номінації та призи за унікальність проектів.

Юлія прийшла в DataArt у 2000 році як менеджер проектів, відповідальний за Mail.ru. У 2004 році отримала посаду директора з маркетингових комунікацій, у 2008 — старшого віце-президента з інтегрованих комунікацій. Відтоді Юлія очолює команду HRM.

До DataArt Юлія працювала керівником дизайн-студії петербурзького інтернет-провайдера Dux, а з 1998 по 2000 рік очолювала службу підтримки користувачів Mail.Ru.

Юлія закінчила соціологічний факультет Санкт-Петербурзького Гуманітарного університету профспілок та отримала ступінь MBA бельгійської Vlerick Business School, захистивши диплом на тему інтегрованих маркетингових комунікацій у сфері HR. Юлія любить подорожувати з сім'єю, жила у п'яти країнах, наразі працює в офісі DataArt у Лондоні.