Про DataArt

DataArt з 1997 року проектує, розробляє, модернізує та підтримує IT-рішення в галузі фінансової індустрії, охорони здоров'я, туризму, медіа та Інтернету речей.

Інженери DataArt добре обізнані в предметних галузях, для яких модернізують уже наявні рішення або розробляють нові.

Клієнти DataArt - це компанії з унікальними бізнес-моделями, котрі розташовані у США та Великій Британії, а команди фахівців розподілені у центрах розробок в Україні, Польщі, Аргентині, Росії та Болгарії.

Серед клієнтів DataArt - провідні компанії з найрізноманітніших галузей: Nasdaq, S&P, oneworld Alliance, Ocado, artnet, Betfair, Tinkoff, skyscanner та сотні інших.

ПРИНЦИПИ РОБОТИ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА ІНІЦІАТИВА

Працюючи над проектом, ви безпосередньо спілкуєтеся з клієнтом, самостійно ухвалюєте рішення та несете відповідальність за них.

ПРАВО ВИБОРУ

Ви самі визначаєте свій професійний шлях, бо в DataArt можна змінювати не лише проекти, а й технології та навіть міста.

ВІДСУТНІСТЬ СУВОРОЇ ІЄРАРХІЇ

У нас немає єдиного головного керівника. Ми за те, щоб у кожній ситуації лідером ставав зацікавлений та компетентний колега.

НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТОК

У DataArt немає формалізованих кар’єрних сходинок, просування більше схоже на рольову гру. Якщо ви розвиваєте свої навички, то поступово стаєте все крутішим і крутішим.

ДОВІРА

Ми не хочемо марнувати зусилля на підозри та контроль. Тому відмовилися від мікроменеджементу та дріб’язкового нагляду.

ПРАВО НА ПОМИЛКУ

Навіть найкрутіші профі – люди, тому DataArt визнає право на помилку колег. Якщо ж у чомусь помилився DataArt, можете без вагань вказати на це.

 


Ми в DataArt усвідомлюємо себе частиною суспільства і тому прагнемо брати на себе більше відповідальності стосовно наших колег, місцевих спільнот у містах та країнах, де ми працюємо, та планети, на якій всі ми живемо.

Ми вирішили опублікувати цей Маніфест сталого розвитку, щоб позначити наші уявлення про майбутнє, зміцнити наші спільні цінності та встановити напрямок подальшого руху. Наша політика у сфері сталого розвитку визначає основні цілі та пріоритети DataArt щодо захисту навколишнього середовища і соціальної відповідальності, а також механізми управління в цій галузі відповідно до ухвалених міжнародних стандартів. Ми віримо, що відданість ідеї сталого розвитку допоможе нам ухвалювати правильні рішення та зосередитись на тих сферах, де ми можемо щось змінити. Сталий розвиток DataArt принесе довгострокову користь нам і всім нашим стейкхолдерам, спільнотам, всередині та разом з якими ми працюємо, і в кінцевому підсумку нашій планеті.


 

ЦИФРИ ТА ФАКТИ

 • 3000+

  загальна кількість фахівців DataArt

 • 155 млн. USD

  обіг DataArt у 2019 році

 • 20

  центрів розробки та продажу у 10 країнах

 • ПОНАД 3500

  реалізованих проектів