Про DataArt

DataArt з 1997 року проектує, розробляє, модернізує та підтримує IT-рішення в галузі фінансової індустрії, охорони здоров’я, телекому, туризму, медіа та інтернету. Інженери DataArt добре обізнані в предметних областях, для яких модернізують уже наявні рішення чи то розробляють нові.

Клієнти DataArt — компанії з унікальними бізнес-моделями — знаходяться у США та Великобританії, а команди спеціалістів розподілені у центрах розробок у Россії, в Україні, Польщі, Аргентині та Болгарії.

Серед клієнтів DataArt — провідні у своїх областях компанії: Nasdaq, S&P, oneworld Alliance, Ocado, artnet, Betfair, Tinkoff, skyscanner та сотні інших.

ПРИНЦИПИ РОБОТИ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА ІНІЦІАТИВА

Працюючи над проектом, ви спілкуєтеся безпосередньо з клієнтом, самостійно приймаєте рішення та несете за них відповідальність

СВОБОДА ВИБОРУ

Ви самі визначаєте свій професійний шлях: всередині DataArt можна змінювати не лише проекти, а також технології та навіть міста.

ВІДСУТНІСТЬ СУВОРОЇ ІЄРАРХІЇ

У нас немає одного головного начальника. Ми за те, щоб у кожній ситуації лідером ставав найбільш зацікавлений та компетентний співробітник.

НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТОК

У DataArt немає формалізованих кар’єрних сходинок, і просування більше подібне до рольової гри — ви розвиваєте свої навички та поступово стаєте усе крутішим і крутішим персонажем.

ДОВІРЧІ ВЗАЄМИНИ

Ми не хочемо марнувати зусилля на підозри та контроль, ми хочемо розраховувати один на одного. Тому ми відмовилися від мікроменеджементу та дріб’язкового нагляду.

ПРАВО НА ПОМИЛКУ

Навіть найкрутіші профі — люди, тому DataArt визнає за кожним право помилятися. Якщо ж помилка допущена саме DataArt, то можна сміливо вказати на це.

ЦИФРИ ТА ФАКТИ

 • 2400+

  загальна кількість спеціалістів DataArt

 • 97 млн. USD

  обіг DataArt у 2016 році

 • 20

  центрів розробок і продажів у десятьох країнах

 • ПОНАД 3500

  реалізованих проектів