Стажування

З 2004 року успішно працює наша практикантська програма. За цей час більше ніж 400 її випускників залишилися в DataArt. Кожен п’ятий спеціаліст попав до нас через стажування.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Мета практикантської програми – якнайскоріше вивести спеціаліста на той рівень, який дозволить йому самостійно працювати в IT-проектах. Тому кожен практикант розв’язує не абстрактні завдання, а за допомогою досвідченого куратора бере участь в реальних проектах. І якщо за підсумками стажування він досягає належного професійного рівня, куратор рекомендує продовжити співпрацю з практикантом.

НА КОГО МИ ЧЕКАЄМО

На початківців-розробників та студентів, які прагнуть рости разом з DataArt , що володіють розмовною англійською та теоретичними знаннями з обраної технології (.Net, Java, QA, Ruby, C++, PHP, Python, iPhone, Android та інші).

ПЛЮСИ ПРОХОЖДЕННЯ СТАЖУВАННЯ В DATAART

  1. Стажери не просто спостерігають за роботою збоку, як часто трапляється на промислових підприємствах. Замість цього вони розв’язують справжні завдання в реальних проектах та отримують практичні навички розробки.
  2. Протягом усього стажування практикантові допомагає досвідчений спеціаліст, який ділиться з ним своїми знаннями та пояснює, як організовано DataArt.
  3. Після завершення практики цей куратор, що добре знає сильні сторони свого стажера, може рекомендувати його менеджерам проектів.
  4. Під час стажування практиканти отримують грошову компенсацію.
  5. Тих, хто успішно пройшов практику, часто запрошують зайняти одну з вакансій в DataArt.

Щоб дізнатися про можливість пройти стажування в вашому місті, надсилайте резюме у вільній формі на hr@dataart.com.