Стажування

Із 2004 року успішно працює наша практикантська програма. За цей час більше 400 її випускників залишилися в DataArt. Кожен п’ятий фахівець потрапив до нас через стажування.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Мета практикантської програми – якнайшвидше вивести фахівця на той рівень, який дасть йому можливість самостійно працювати в IT-проектах. Тому кожен практикант розв’язує не абстрактні завдання, а з допомогою досвідченого куратора бере участь в реальних проектах. І якщо за підсумками стажування він досягає належного професійного рівня, куратор рекомендує продовжити співпрацю з практикантом.

НА КОГО МИ ЧЕКАЄМО

Ми чекаємо на початківців-розробників та студентів, які прагнуть розвиватись разом із DataArt, володіють розмовною англійською мовою та теоретичними знаннями з обраної технології (.Net, Java, QA, Ruby, C++, PHP, Python, iPhone, Android та інші).

Переваги проходження стажування в Dataart

  1. Стажери не просто спостерігають за роботою, вони виконують справжні завдання у реальних проектах та отримують практичні навички розробки.
  2. Протягом усього стажування практикантові допомагає досвідчений фахівець, який ділиться з ним своїми знаннями та пояснює, як організований DataArt.
  3. Після завершення практики куратор, який добре знає сильні сторони свого стажера, може рекомендувати його менеджерам проектів.
  4. Під час стажування практиканти отримують грошову компенсацію.
  5. Тих, хто успішно пройшов практику, часто запрошують працювати з DataArt.

Щоб дізнатися про можливість проходження стажування у вашому місті, надсилайте резюме у довільній формі на hr@dataart.com.

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    1 березня