Як потрапити в dataart

Відправте резюме з детальним описом вашого професійного досвіду – навіть того, що не стосується вакансії напряму, розкажіть про проекти, в яких брали участь, додайте посилання на власні розробки. Вкажіть, чи можуть вас зацікавити інші вакансії, опишіть ваш досвід у споріднених галузях. Якщо ви ще студент, обов’язково перелічіть курси, які ви прослухали, конкурси та олімпіади, в яких брали участь.

До резюме краще додати листа, в якому пояснити, чим саме вас зацікавила вакансія, як ви з нею пов’язані та чому підходите для цієї роботи. Це дозволить вам виділитися на загальному тлі, а HR-менеджеру – запам’ятати вас. В DataArt кожен з них щодня отримує не менше 20 резюме, і якщо до одного з них доданий послідовний та цікавий текст, шанси кандидата суттєво зростаюсь. А якщо вакансію вже закрито, можливо, наш HR-менеджер зможе підібрати для вас іншу найближчим часом.

Співбесіда в DataArt зазвичай проходить в чотири етапи: первинна співбесіда, бесіда англійською по телефону, технічна співбесіда та співбесіда в проект. На первинній співбесіді HR-менеджер розповідає кандидатові про компанію, а той задає свої питання. Далі ми оцінюємо здатність кандидата зрозуміло і ввічливо спілкуватися англійською, бо в більшості проектів потрібно розмовляти напряму із замовником. Також ми проводимо технічну співбесіду, яка може бути поєднана з тестом, більше схожим на роботу над реальним проектом, аніж на університетський іспит. Після цього лишається лише познайомитися з лідером вашого майбутнього проекту.

Наші розробники регулярно спілкуються з іноземними замовниками, тому ми обов’язково проводимо з кандидатом співбесіду англійською. Зазвичай це ординарна бесіда на побутові та життєві теми по телефону, але якщо вам ніяково, ми можемо запросити вас до офісу. Після розмови наш викладач оцінює здатність донести думку і стиль мовлення кандидата, потім його вимову, граматику і так далі. Якщо вміння спілкуватися англійською виявиться недостатнім, можна трохи підтягнути мову і пройти співбесіду через півроку чи рік. Потім можна буде продовжити вивчення мови вже безпосередньо в компанії.

Кожен п’ятий з тих, хто сьогодні працює в DataArt, колись прийшов до нас в якості стажера. Ми регулярно запрошуємо пройти у нас практику, за яку сплачує компанія, початківців-розробників та студентів, які володіють розмовною англійською та теоретичними знаннями з обраної технології. В процесі стажування вам доведеться розв’язувати практичні завдання в реальних проектах компанії під керівництвом одного з наших досвідчених працівників. За її результатами ваш ментор зможе рекомендувати DataArt запросити вас на роботу.

В DataArt гнучкий графік роботи, тому серед наших співпрацівників доволі багато студентів, що поєднують її з навчанням. Тим більше, заняття в університетах зазвичай проходять вранці, а службовий час в компанії починається з 13:00, і необхідні години можливо відпрацювати ввечері. Головне, одразу попередити HR-менеджера та майбутніх колег по проекту щодо своїх навчальних планів. А ось поєднувати роботу в DataArt з роботою в інших IT-проектах заборонено, і новим працівникам зайнятість на півставки ми не пропонуємо.