Робота в DataArt

Умови роботи

DataArt бере людей працювати не в проект, а в одну зі своїх компаній – частину глобальної мережі. Якщо проект закінчився або вам стало некомфортно в ньому працювати, можна обговорювати з менеджерами перехід до іншого проекту.

В DataArt гнучкий робочий графік. Тобто, те, як працює колега, є предметом домовленостей всередині проекту.

В DataArt всі діляться досвідом між собою: у нас проходить багато лекцій, семінарів, вебінарів, конференцій.

В центрах розробки зібрано величезну бібліотеку власних курсів з усіх технологій та методологій, що користуються попитом, а також можна відправитися на навчання за межами DataArt. Якщо вам треба підтягнути англійську, це можна зробити прямо в нашій мережі.

Розміри компенсації обговорюються з кожним кандидатом індивідуально. Якщо згодом ви відчуєте, що компенсацію варто переглянути, ви в будь-який момент зможете надати аргументи щодо її збільшення.

Якщо вам потрібен другий монітор, вентилятор на робочому столі або банани на підвечірок – все можна здійснити.

Do’s

 • Люди – головна цінність. Ми сприймаємо людей вільними і відповідальними, ми ставимо перед собою завдання навчитися взаємодії один з одним з максимальною користю.
 • Толерантність. Ми любимо різноманіття – воно допомагає нам еволюціонувати.
 • Гнучкість. Ми не догматики – ми готові до змін, якщо того вимагають обставини.
 • Щирість. Ми намагаємося говорити те, у що віримо, і вірити в те, про що говоримо.
 • Ввічливість. Мі ввічливі, тому що це ефективно і дозволяє гаяти менше емоцій на дрібниці.
 • Професійність. Мі хочемо вміти добре робити те, що обіцяємо.
 • Терпіння. Ми не жертвуємо майбутнім заради миттєвої вигоди і не полишаємо те, що почали, після перших невдач.

Dont’s

 • Агресія. Мі хочемо бути адекватними та вмотивованими, а агресія знищує у жертви найкращі риси.
 • Занудство. Ми не любимо нудьгарів – вони зганяють злість, виправдовуючи свій поганий настрій. Зануда отруює атмосферу довкола себе.
 • Мікроменеджмент. Ми проти того, щоб змушувати підлеглих робити те, чого хоче керівник. Це позбавляє волі та демотивує.
 • Легковажність та безвідповідальність. Ми намагаємося довірять людям, а тому обіцяти і не зробити – це удар по системі цінностей всієї компанії.
 • Пиха. Ми не поважаємо тих, хто не готовий відповідати на дурні питання, не хоче пояснювати очевидного, не здатний чути чужу думку.
 • Догматичність. Ми знаємо, що є різні шляхи для досягнення успіху.
 • Надмірний потяг до змагання. Ми не хочемо, щоб бажання перемогти колегу підштовхнуло когось до деструктивних дій.

Соціальный пакет

 1. Відпустку в DataArt організовано згідно з законодавством країни, до якої приписаний співробітник. Відпустку чи відгул модна взяти і на зовсім незначний час – скажімо, на один день або менше, наприклад, кілька годин.
 2. В усіх офісах ми або оформлюємо для співробітників ДМС, або, під наглядом відповідального лікаря, відправляємо до кваліфікованих лікарів та компенсуємо витрати на лікування.
 3. DataArt оплачує лікарняний як мінімум згідно з місцевим законодавством. На додаток колеги можуть хворіти десять днів на рік без лікарняного листа і довідок.
 4. В кожній країні ми відпочиваємо в державні свята цієї країни. Якщо клієнт просить наших колег вийти на роботу в вихідні, відпрацьовані дні компенсуються додатковими вихідними.
 5. Окрім двох великих корпоративних свят – Нового Року та Дня народження DataArt – ми проводимо багато вечірок з різних приводів.
 6. В більшості офісів DataArt завжди є чай, кава, молоко та свіжі фрукти, парковка для велосипедів, спортивні тренажери, де можливо – душ, настільні ігри та ігрові приставки, а також інші приємні дрібниці.